Cennik tłumaczeń zwykłych i specjalistycznych

Tłumaczenia pisemne wykonujemy już od 29 zł netto za stronę!

Koszt zależy od rodzaju (tłumaczenie zwykłe/przysięgłe), grupy językowej, terminu realizacji, liczby dokumentów/stron itp. W przypadku stałej współpracy lub większych zleceń oferujemy duże rabaty i ustalamy indywidualne stawki.

Przekonaj się sam
- wyślij tekst na naszą skrzynkę, a otrzymasz od nas najlepszą ofertę.

Należy pamiętać, że przy ustalaniu terminu wykonania zlecenia przez naszych tłumaczy przysięgłych, bierze się pod uwagę jedynie dni pracujące. Ostateczna ilość znaków i stron przekładu jest znana dopiero w chwili zakończenia pracy i ta ilość jest rozliczana z Klientem zgodnie z liczbą znaków podaną w edytorze tekstów Word.

Cennik tłumaczeń dokumentów samochodowych

Oferujemy promocyjne ceny na tłumaczenia dokumentów samochodowych z Francji, Niemiec, Włoch, Hiszpanii, Holandii, Belgii, Szwajcarii, Anglii, Danii, z języka francuskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, holenderskiego/niderlandzkiego, angielskiego, duńskiego i innych języków

już od 48 zł netto za dowód rejestracyjny.

W przypadku stałej współpracy oferujemy duże rabaty do 70%

Tłumaczenia ustne

Za każde rozpoczęte 60 minut od 100 zł netto

Czas pracy tłumacza liczony jest od godziny, w której został zamówiony z wliczeniem wszystkich przerw w trakcie spotkania czy konferencji. Należy również pamiętać, że najkrótszy blok tłumaczeniowy wynosi trzy godziny. Klient pokrywa także koszty przyjazdu i pobytu tłumacza, jeśli spotkanie jest poza siedzibą tłumacza.

Istnieje możliwość negocjacji cen przy stałej współpracy lub zleceniach długoterminowych.

Do powyższych cen należy doliczyć podatek VAT 23%.