Kursy językowe w centrum języków obcych

Szkoła języków obcych w Chorzowie: informacje ogólne

Tanie i profesjonalne kursy języków obcych w Chorzowie? TAK!

Nasza szkoła języków obcych dużą uwagę przywiązuje do indywidualnego podejścia do każdego ucznia, w zależności od jego wieku, wymagań i predyspozycji. Dla dzieci i młodzieży ważne są zarówno sprawności komunikacyjne, jak i poprawność językowa (gramatyka). W przypadku osób dorosłych, szczególny nacisk kładziemy na kształcenie umiejętności skutecznej i płynnej komunikacji. Zajęcia są prowadzone w małych grupach od 4 do 10 osób. Dzięki temu każdy uczeń jest zauważony i ma możliwość zabrania głosu w trakcie lekcji. Nawiązują się także bliższe relacje między uczniem, a nauczycielem.

Szkoła języków obcych w Chorzowie oferuje: intensywne kursy, lekcje indywidualne, konwersacje i korepetycje z języka: angielskiego, francuskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, chorwackiego, rosyjskiego. Kursy prowadzone są dla wszystkich grup wiekowych dzieci, młodzieży i dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania. Kształcimy przede wszystkim uczniów z województwa śląskiego, między innymi z Chorzowa, Bytomia, Rudy Śląskiej i Katowic.

Nasze kursy obejmują:

  1. Kursy standardowe dla młodzieży i osób dorosłych
  2. Język biznesu dla firm
  3. Kursy dla wyjeżdżających za granicę
  4. Kursy maturalne  (odnotowaliśmy 100% zdawalności!)
  5. Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego
  6. Przygotowanie do sprawdzianu szóstoklasisty
  7. Przygotowanie do egzaminów międzynarodowych
  8. Kursy dla dzieci
  9. Lekcje indywidualne

W skład naszej kadry pedagogicznej wchodzą renomowani lektorzy, magistrzy oraz doktorzy filologii obcych, doświadczeni nauczyciele nieustannie podnoszący swoje kwalifikacje. Szkoła języków obcych w Chorzowie największy nacisk kładzie na praktyczną znajomość języka, konwersacje oraz kontakt z oryginalnymi materiałami audiowizualnymi.

Istnieje możliwość dojazdu lektorów do miast takich jak: Chorzów, Świętochłowice, Katowice, Ruda Śląska, Siemianowice, Bytom.